Axion Furniture

AXION FURNITURE

 

AXION Furniture je nábytek, který funguje na stejných principech jako ostatní výrobky AXION. Pneumatické duše jsou vzduchotěsné, po instalaci není potřeba žádný ventilátor. Můžete si vybrat nábytek, který bude bezchybně splňovat vaše požadavky a bude pasovat ke zbytku našich výrobků.

Solitaire Desk DS

skvělý výrobek pro POP / POS kampaně. Je dodáván s přepravním vakem 120x46x12cm a váží pouze 13kg.

ico-furniture

Modular Desk DM

je výrobek pro POS kampaně, ve kterých je požadavek na větší prezentační prostor. Jednoduše přepravitelné segmenty jsou dohromady spojeny suchými zipy a vytvářejí různé tvary a velikosti. Podle požadavků na finální složení může vak přepravovat různé velikosti a tvary, obecně by pouze délka neměla přesáhnout 120cm a váha 26kg.

19

Pneu seat

Standardní set pevného stolu a židlí se jen težko vleze do klasického osobního vozu. Pokud pořádáte akci, kde je potřeba více míst k sezení, Pneu Seat PS tento problém snadno vyřeší.

Solitaire Table TS

pomůže s POP kampaněmi stejně jako na malých kateringových akcích. Složený je pouze 12cm vysoký o průměru 80cm a jeho váha je 14kg. Funguje na velmi jednoduchém principu – pneumatický tunel funguje jako píst, který zvedne a napne látku mezi 2 pevnými kruhy.

15

 

AXION Furniture datasheet

 

<<< AXION SPIDER AXION SHAPES >>>