Axion Shapes

AXION SHAPES

AXION Shapes jsou vzduchotěsné pneumatické objekty vhodné pro reklamu a eventy. Tiché, odolné a s možností celopotisku, s přepravním vakem zabudovaným do samotné podstavy. Podle velikosti zabere stavba max. 10 minut. Obvykle jsou personalizovány s logem vaší společnosti nebo mohou být potištěny kompletně dle vašeho přání a designu. Díky vyšším provozním tlakům jsou schopny odolávat extrémním povětrnostním podmínkám. Také z toho důvodu jsou primární volbou pro extrémní sporty a lyžování stejně jako pro závody motocyklů a automobilů a ostatní sporty, kde výpadek elektrického proudu nesmí způsobit nouzovou situaci.

Válce

AXION Tube je nejjednodušší a nejpopulárnější z řady AXION Shape. .
Je to vzduchotěsný válec dostupný v kombinaci 4 výšek a 5 průměru, od 250x38cm do 500x96cm, plně potisknutelný digitální sublimací. Je možno také ušetřit peníze používáním různě potištěných návleků díky zipu umístěnému na podstavě. Pokud je použit ocelový zátěžový plát, pak neexistuje stabilnější pneu sloup na trhu.

 

axitube

Brány

AXION Arch je skvělý pneumatický výrobek pro všechny druhy akcí.
Tento vzduchotěsný výrobek je dostupný v celkem 15 velikostech a 2 tvarech (kulatý a lomený oblouk) – od od 4 do 12m, s možností celopotisku digitální sublimací. Je možno také ušetřit peníze používáním různě potištěných návleků díky zipu umístěnému na podstavě. Pokud jsou použity ocelové zátěžové pláty, pak neexistuje stabilnější pneu brána na trhu.

 

axiarch

Půloblouk

AXION Half-arch je díl klasického Axion arch.
I když jsou pneumatické brány nezávislé na elektrické energii a tím pádem bezpečnější volbou pro pořadatele, existují eventy, kde jsou vyžadovány půloblouky. V tomto případě je Axion Half-arch nejlepší volbou na trhu.
AXION Zip-Off Arch je hybridní výrobek mezi obloukem, půlobloukem a válcem. Nejvšestrannější výrobek, který lze zakoupit.

 

pg_shapes

Bloky

AXION Block je plochý. TPU duše uvnitř je vyrobena do plocha s minimálními radiusy. Návlek sedí perfektně bez švů a zvlnění.
Tento vzduchotěsný výrobek je dostupný ve 3 velikostech od 250 do 400cm s možností digitálního celopotisku. Je možno také ušetřit peníze používáním různě potištěných návleků díky zipu umístěnému na podstavě. Pokud je použit ocelový zátěžový plát, pak neexistuje stabilnější pneu sloup na trhu.

 

axiblocks

Plechovka

AXION Can je profesionální nafukovadlo pro venkovní i vnitřní užití.
Vzduchotěsná pneu plechovka je dostupná ve 3 velikostech – od 200 do 300cm s realistickým tiskem digitální sublimací. Je to skvělý materiál pro jakoukoliv reklamní akci, kde figurují nápoje.

axican

Láhve

AXION Bottle je profesionální nafukovadlo pro venkovní i vnitřní užití.
Vzduchotěsná pneu plechovka je dostupná ve 4 velikostech – od 200 do 400cm s realistickým tiskem digitální sublimací. Je to skvělý materiál pro jakoukoliv reklamní akci, kde figurují nápoje.

 

axibottle

Zeď

AXION Wall je nový vzduchotěsný výrobek na trhu – vhodný pro vnitřní i venkovní užití.
Díky speciální technologii šití a vysokému tlaku je po vhodném kotvení schopen odolat větru stejně jako pevné zdi s výhodou toho, že tato zeď je pneumatická.

Pro užití uvnitř jsou k dispozici kvalitní, laserem řezané patky, které zajistí stabilitu celé zdi a to celé bez hluku ventilátoru. Jako doplněk je možnost dokoupit LED světla na horní hranu zdi.

Zeď je dostupná v 7 variantách, od 210x320cm do 400x615cm, s plně digitální sublimací potištěným návlekem nebo s bannery. Je možno také ušetřit peníze používáním různě potištěných návleků nebo používáním bannerů upevněných suchými zipy.

Tento výrobek se perfektně hodí na všechny druhy sportovních akcí jako billboard, zeď sponzorů nebo fotozeď.

axiwall

 

<<< AXION NÁBYTEK VÝROBKY >>>