Axion Spider

AXION SPIDER

KONCEPT

Vytvořen na základě klasického stanu typu Spider, AXION|SPIDER je kombinací velkého dómu šestiúhelníkového tvaru a unikátního vzduchotěsného řešení. AXION|SPIDER nabízí všechny výhody modelu AXION|LITE a AXION|SQUAREl. Je zde však více místa při zachování obdobné odolnosti vůči větru díky více pneumatickým dílům. Je to navíc jediný SPIDER na trhu s pneumatickými visory. A toto vše bez nutnosti neustálého napájení elektrickým proudem.

PLOCHA ZASTŘEŠENÍ

AXION|SPIDER je ideální pro velké akce, které chtějí současný a unikátní design. Nabízí podlahovou plochu od 40 do 80m2. Dostupný je v několika velikostech, s možností dokoupit bočnice, visory a potisk dle vašeho designu. Verze SPIDER 10 s 3 visory (zastavěná plocha 74 m2) nabízí unikátní řešení a je v souladu s právním řádem a podmínkami pro stavbu ve většině zemí (není třeba žádat o svolení ke stavbě).¨The AXION|SPIDER je vytvořen, aby svým vzhledem ohromil, ale zachoval si jedoduchost stavby.

STAVBA A POUŽÍVÁNÍ

AXION|SPIDER je vyroben z pevné, ale lehké polyesterové látky. Za použití našeho AXION smart inflation systému (který kontroluje tok a rozvod vzduchu za použití centrálního systému ventilů), nevyžaduje stavba více než 2 lidi a 20 minut času. Celý dóm se sbalený do kompaktního přepravního vaku vleze do auta standardní velikosti a tím se stává ideálním nástrojem pro roadshow nebo eventy.

 

SPECIFIKACE

spider8 spider10
šířka “X” (cm) 800 1000
délka “Y” (cm) 690 860
výška “Z” (cm) 420 490
Zastřešená plocha A (bez bočnic) (m2) 35 54
Zastřešená plocha B (6x bočnice) (m2) 42 66
Zastřešená plocha C (3x bočnice; 3x visor) (m2) 47 74
váha (kg) 53 70
čas 0:15 0:20
počet osob 2 2
tisk digitální sublimací střecha/bočnice/konstrukce
materiál polyester / TPU
nehořlavost EN 13501-1

AXION Spider datasheet

<<< AXION FLOWER AXION FURNITURE >>>